Dajte prednosť Swim Spa pred klasickým bazénom

Swim spa je vlastne bazén a vírivka v jednom. Svojmu majiteľovi prináša zábavu, radosť, relaxáciu aj športové vyžitie, a pritom šetrí jeho výdavky. Už sa nemusíte stláčať vo verejnom bazéne, keď si chcete zaplávať. V bazéne s protiprúdom môžete nerušene plávať kilometre a kilometre ďaleko. Vo vírivke si potom doprajete hydromasáž, ktorá uvoľní vaše svaly a kĺby. 

Hydromasážnu vaňu oceníte po náročnom dni v práci, ale môžete si ju dopriať pred aj po cvičení, alebo kedykoľvek len tak pre radosť. Uvoľní nielen vaše stuhnuté, natiahnuté telo, ale aj myseľ. Navyše ušetríte čas a energiu. Už nemusíte plánovať návštevu verejného bazéna a cestovať sem tam. Plávať môžete každý deň, a navyše v pohodlí svojho domova.

NOVINKA – SWIM SPA VÍRIVÝ BAZÉN HC EASY POOL

Swim Spa (1)

Swim spa bazény disponujú protiprúdom, ktorý sa dá väčšinou regulovať, takže vyhovuje plavcom začiatočníkom aj pokročilým. Náladu vám tiež zdvihne istota hygieny, pretože kvalitu vody v bazéne si kontrolujete a riadite sami.

Inštalácia a údržba swim spa bazéna je jednoduchá. Bazén môžete mať zapustený, sčasti zapustený alebo položený na teréne. Môžete si zvoliť farbu obloženia aj škrupiny tak, aby sa čo najviac hodil do priestoru, kde bude inštalovaný.

Bazénová časť s protiprúdom neslúži len na klasické plávanie, ale je vhodná aj na ďalšie športové aktivity ako sú: aquaaerobics, stretching, aquafitness, aquagym, aquaworkout, aquapole, aquaboxing, aquabike, aquajumping, aquatredmill a mnoho ďalšieho. Vďaka svojej hĺbke je ideálny aj pre deti, keď sa učia plávať.

Swim spa bazén je skrátka ideálny pre celú rodinu. Zábavu aj šport si v nej užijú deti, dospelí či seniori.

Pozrite sa, ako sa pláva vo vírivom bazéne HC EASY POOL