České sauny s dušou od majstrov stolárov

České sauny s dušou od majstrov stolárov

Sauny Hanscraft sú dôkazom toho, že české ručičky sú zlaté. Povedali sme si, načo dovážať sauny zo zahraničia, keď máme možnosť vyrobiť si ich sami. Máme dlhoročné skúsenosti s ich predajom a servisom, preto nám v realizácii nič nebráni.

Od náčrtov k výrobným výkresom

Naše predstavy najskôr vznikali na papieri. Spoločne s kolegami, ktorí majú cenné skúsenosti z predaja a so zákazníckym servisom, sme hľadali ideálne rozmery našich budúcich sáun. Diskutovali sme nad tvarmi a materiálmi.

Z týchto našich poznatkov vzišiel základný rad produktov s presnými rozmermi. Aby sa mohlo začať vyrábať, technici všetko zaznamenali do výrobných výkresov a odovzdali stolárom. Vyrobili sa prvé prototypy, ktoré sme testovali.

Kvalitné drevo pre zdravé saunovanie

Chceli sme vytvoriť sauny, ktoré budú pevné a zároveň jednoduché na zloženie. Steny sauny preto tvoria masívne smrekové drevo s hrúbkou 38 mm, ktoré je špeciálne hobľované pre lepší vzhľad a trvanlivosť. Drevo sauny nie je ničím ošetrené. Saunovanie v českej saune Hanscraft je preto úplne zdravé! V našej saune ucítite vôňu dreva a budete mať kus prírody priamo u vás doma.

Jednotlivé diely sauny do seba perfektne zapadajú. Pevnú konštrukciu zaisťujú zámky. Montáž sauny zvládnu dvaja ľudia. Je rýchla a jednoduchá vďaka stavebnicovému systému. Nepotrebujete na to žiadne ďalšie náradie, všetko nájdete vo vnútri balenia.

Mysleli sme aj na váš maximálny komfort. Preto sme pre lavice zvolili jelšové drevo, ktoré skvelo izoluje teplo a pohodlne sa na ňom sedí. Samozrejmosťou sú aj dvere s kvalitným sklom Saint Gobain s hrúbkou 8 mm.

Modely interiérových sáun Hanscraft

TAMPERE HS1 je najmenšou českou saunou. Je určená pre 2 osoby. Pôdorys je 145×145 cm, výška sauny 193 cm.

OULU HS2 je saunou pre 3 osoby. Šírka sauny je 190 cm, hĺbka 145 cm a výška 193 cm.

VASA HS3 je saunou pre celú rodinu. Zmestí sa do nej 4-5 osôb. Jej rozmery sú - šírka 230 cm, hĺbka 193 cm a výška 193 cm.

PALAPELI HS4 je zaujímavá svojim tvarom. Pohodlie v nej nájdu 3 až 4 osoby. Ponúka šírku 170 cm, hĺbku 193 cm a výšku 193 cm.

Vonkajšie sudové sauny Hanscraft

Sudové sauny sú ideálne na saunovanie vonku. Ich tvar zaisťuje dobrú vnútornú cirkuláciu tepla. Hrúbka stien aj suda je 42 milimetrov. Môžete si byť preto istí, že sauna je dostatočne pevná a odolná. Steny sauny sú vyrobené zo smreku. Na saunové lavice bolo použité osvedčené drevo z jelše pre vaše maximálne pohodlie.

Vieme, že dôležitý je aj výhľad zo sauny. Ľudia si ju často umiestňujú tak, aby sa mohli počas saunového cyklu kochať okolitou krajinou alebo vlastnou záhradou. Samozrejmosťou sú preto aj presklené okná a dvere. Najmenší model má v základnej výbave jedno okno, ostatné modely dve. Ku všetkým typom je možné na želanie dokúpiť celopresklené dvere, ďalší okenný set a osvetlenie. Strecha je chránená asfaltovým šindľom.

 

České sudové sauny Hanscraft môžete vykurovať buď kúrením na tuhé palivá, alebo elektrickou pecou. Pece nie sú súčasťou dodávky, pretože každý preferuje niečo iné. S výberom ideálnych pecí vám samozrejme radi poradíme.

 

Modely sudových sáun Hanscraft

Čísla v názve označujú dĺžku sauny. Priemer suda je u všetkých sudových sáun rovnaký, a to 2 metre.

Sudové sauny 160, 200 a 210 sú sauny pre 4 osoby. Dĺžka sáun je teda 160 cm, 200 cm a 210 cm.

Sauny 250, 280 a 330 sú pre 4-5 osôb. Dĺžka sáun je 250 cm, 280 cm a 330 cm.

Najväčšou saunou je model 400. Je určený pre 4-7 osôb. Súčasťou sauny je aj odpočinková zóna.

S interiérovou alebo vonkajšou saunou Hanscraft určite nešliapnete vedľa. Naše sauny majú dušu a nezameniteľné kúzlo. Môžete si byť istí, že sme ich vyrábali poctivo a starostlivo. Používame moderné stroje značiek SCM, FELDER a STROMAB, ktoré umožňujú presnú výrobu.

Nie je to však len o strojoch. Zamestnávame šikovných stolárov, ktorí sa starajú o perfektný výsledok a nechýba ani výstupná kontrola. Zásluhou týchto ľudí do seba všetko krásne zapadá, preto je montáž českej sauny Hanscraft jednoduchá a rýchla. A keď sa vám nič skladať nechce? Objednajte si našich technikov, ktorí vám saunu ochotne zostavia.